LORIBUS

Pártyloď 🙂 Zažite výnimočnú plavbu na Baťovom kanály s čapovaným pivečkom v ruke…

Loď ponúka to pravé zázemie pre Vaše firemné večierky a akcie, rodinné oslavy, svadby alebo súkromné párty.

Loď je riadená skúseným kapitánom. Kapacita je 11 cestujúcich.. Veľký vnútorný priestor je rozdelený na kajutu pre cestujúcich, kuchyňku a zadnú palubu. Jednotlivé priestory lode sa dajú uzatvoriť a vytvoriť tak oddelené časti.

Kajuta pre cestujúcich

Boky kajuty sa dajú otvoriť a vytvoriť tak veľmi vzdušný priestor. Pevná strecha kajuty vytvára tieň, ktorý oceníte hlavne v lete. Pred prudkým slnkom Vás ochránia tiež vzdušné závesy. Pri nepriaznivejšom počasí je možnosť kajutu úplne uzavrieť a tiež vykúriť.
V kajute pre cestujúcich je umiestnené kormidelníkovo stanovisko a cestujúci majú možnosť sa dozvedieť prostredníctvom kapitána niečo o histórii, súčastnosti a veľa dalšich zaujímavostí z Baťovho kanála.
Kajuta je osvetlená variabilným farebným osvetlením, ktoré umožnuje navodiť tú pravú atmosféru a je tiež ozvučená kvalitnou stereo zostavou, na ktorú sa viete pripojiť cez usb, alebo bluetooth.
Vo veľkom okne z kuchynky je umiestnený výdajný pult, ktorý slúži zároveň ako aj bar. Cestujúci sedia pri stolčekoch v pohodlných polstrovaných sedačkách. Na želanie je možnosť upraviť interiér tak, že cestujúci sedia okolo veľkého stolu v strede.
Čelo plavidla tvorí v kajute pre cestujúcich veľkú odpočinkovú plochu, ktorá je vybavená matracami a umožnuje bezprostredný kontakt s prírodou.

Kuchynka

Umožňuje prípravu jednoduchého občerstvenia a je vybavená základným príslušenstvom.
Pre prípravu občerstvenia je možnosť využiť plynový varič a stolný plynový gril. Tiež je k dispozíci drez s pitnou vodou, chladnička s mraziacim boxom na zmrzlinu alebo ľad a výčapné zariadenie.

Zadná paluba

Otvorená zadná paluba slúží k nástupu a výstupu. Počas plavby poskytuje jedinečný výhľad. Zadná paluba slúží zároveň aj ako technické zázemie plavidla.

Overte si voľný termín

Meno

Priezvisko

E-mail adresa

Telefónne číslo

Dátum a čas
Typ zážitkuVyplnením tohto formulára si podáte žiadosť na overenie voľného termínu pre zážitok, budeme Vás kontaktovať do 24 hodín.
Máte otázky? Volajte ešte dnes!
0902 541 123