MUSTANG MASAKER

To asi najlepšie vystihuje túto americkú krásku.. Mustang je v našich končinách stále exotické auto, ale postupne je ho vidieť viac a viac. Najmä 4-válec je aj cenovo dostupnejší. Avšak ROUSH STAGE 3 / len tak na cestách nestretnete, ani u nás ani v zahraničí..

MUSTANG ROUSH STAGE 3 je masaker s obrovským výkonom! 

V kombinácii s 5.0L V8 motorom, od Fordu a preplňovaným kompresorom ROUSH 2.3L prináša Mustang ROUSH Stage 3 výkon 750 koní, krútiaci moment 908 Nm a čas z 0-100 km/h za 3,6 sekundy. Najvýkonnejší Stage 3 je navrhnutý tak, aby vyžadoval pozornosť svojím agresívnym vzhľadom, lesklou čiernou prednou maskou, unikátnymi karosárskymi prvkami ako funkčnými otvormi chladenia vzduchu, odvádzačmi horúceho vzduchu, výrazným zadným spojlerom a charakteristickým hlbokým zvukom výfukov. Toto je nezameniteľný ROUSH Performance Mustang.

Kto si ho dokáže skrotiť, tomu sa odmení nezabudnuteľným zážitkom. Jazda na tomto aute je ideálny darček pre niekoho výnimočného, kto miluje výnimočné autá..

MOTOR

atmosferický osemválec V8, s kompresorom, výkon 750 koní

BRZDY

športové 6-strmeňové Brembo,  390mm kotúče

KRÚTIACI MOMENT

krútiaci moment  ponúka v tomto aute až 908 Nm

PREVODOVKA

manuálna 6-stupňová

MAX. RÝCHLOSŤ

maximálna rýchlosť až 320 km/h, zrýchlenie z 0-100 km/h za 3,6 sek

ÚPRAVA

ROUSH STAGE 3 /

Overte si voľný termín

Meno

Priezvisko

E-mail adresa

Telefónne číslo

Dátum a čas
Typ zážitkuVyplnením tohto formulára si podáte žiadosť na overenie voľného termínu pre zážitok, budeme Vás kontaktovať do 24 hodín.
Máte otázky? Volajte ešte dnes!
0904 871 839